Фудбалски Савез Браничевског округа

Његошева 15 Л 11 П.Фах 94 12000 Пожаревац & Телефон 066-855-155-3 & Комерцијална банка 205-41648-80

Конференција клубова лига млађих категорија ФСБО

ОДРЖАНА КОНФЕРЕНЦИЈА КЛУБОВА ЛИГА МЛАЂИХ КАТЕГОРИЈА ФСБО – РЕСТОРАН „ПРЕПОРОД“ ЗАБЕЛА 19.08.2023.

Седница конференције клубова Лига ммлађих категорија ФСБО пред почетак првенства такмичарске 2023/2024.године одржана је у сали ресторана „Препород“ у Забели у суботу 19.08.2023.године, на седници су било присутни представници све три лиге. Такмичарске 2023/2024. године такмичење млађих категорија спроводи се у 3 лиге: Лига кадета (9 клубова), Лига пионира (11) и Лига петлића (14).

Конференцију је отворио и водио руководилац такмичења Лига млађих категорија ФСБО Љубиша Станојловић поздравио све присутне представнике клубова и представнике Савеза: Александра Стојадиновића председника ФСБО, Бојана Карановића генералног секретара ФСБО и Емила Јанковића референта такмичења лига ФСБО, прочитао дневни ред који је једногласно усвојен и кренуло се са радом по тачкама дневног реда.
Прво су клубови упознати са Пропозицијама такмичења ФСБО, Календаром такмичења и Трошковником за јесењи део првенства.
Извучени су такмичарски бројеви клубова Лига млађих категорија ФСБО за такмичарску 2023/2024.годину, првенство креће 09/10.09.2023.године када се игра 1.коло у све три лиге.

Лига кадета ФСБО парови 1.кола су:
1. Поморавље 1946 Влашки До слободни
2. Ђердап Голубац – 9. Омладинац Шетоње
3. Батовац – 8. Рудар 1933 Костолац
4. Слога 33 Петровац на Млави – 7. Обилић Живица
5. РСК Раброво – 6. Звижд Кучево

Лига пионира ФСБО парови 1.кола су:
1. Будућност Везичево слободни
2. Омладинац Шетоње – 11. Интеграл Батуша
3. Ђердап Голубац – 10. Железничар Пожаревац
4. ВГСК Велико Градиште – 9. Полет С.Д. Суви До
5. Звижд Кучево – 8. Напредак Симићево
6. Рудар 1933 Костолац – 7. Обилић Живица

Лига петлића ФСБО парови 1.кола су:
1. Трговачки Петровац на Млави – 14. Железничар Пожаревац
2. Пресинг Пожаревац – 13. Млади радник 1926 Пожаревац
3. Војвода Миленко Кличевац – 12. Обилић Живица
4. Горњак Крепољин  – 11. Сираково
5. Рудар 1933 Костолац – 10. Рудар 2008 Костолац
6. Слога 1945 Велико Село – 9. БСК 1931 Брежане
7. Слога 33 Петровац на Млави – 8. Крилаш Ћовдин